Časté dotazy


Nejčastější dotazy:


   Jak dlouho trvá aplikace?

Podle počtu permanentních řas je doba nutná k první aplikaci cca 2-3hodiny.

   Jak často se musejí řasy doplňovat?

Lidské řasy se obnovují v cca 90ti denním cyklu. Postupně vypadávají a jsou nahrazovány novými. Proto přibližně po 3 – 4 týdnech je nutné doplňování permanentních řas. Přirozený metabolismus způsobuje vypadávání vlastních řas po určité době a následnému růstu nových řas.

   Může být věk omezením ?

Ne. Permanentní řasy mohou zdobit ženu v každém věku.

   Znamená nejlevnější také  nejnižší kvalitu?

Nikoli: Cena se odvíjí od vstupních cen výrobce permanentních řas, umístění kosmetického salonu, požadované marže salonu a značky. Nejdražší neznamená nejkvalitnější. V podstatě všechny produkty (řasy) jsou stejné, jen s jiným jménem a cenou.

   Jaký je rozdíl mezi umělými a permanentními řasami?

Umělé řasy se lepí vcelku na horní víčko.Na první pohled jsou patrné a jejich použití se týká pouze mimořádné příležitosti typu ples, svatba apod. Permanentní řasy jsou určeny pro každodenní nošení, aplikují se antialergenním lepidlem po jednotlivých řasách na vlastní řasy, nikoli na víčko. Při pravidelném doplňování po 3–4 týdnech je lze nosit stále.

   Jaké výhody má prodlužování řas a kosmetika na Náměstí Míru 80 (Nadační dům) ?

Na prvním místě je příznivá cena poskytovaných služeb a příjemné prostředí samotného nadačního domu,vč salonu. Dále je to bezproblémové parkování přímo na náměstí. A v neposlední řadě i snadná domluva s kosmetičkou  J  , která je ochotná v případě nutnosti pracovat i během víkendu.